Work House

SZUKASZ PRACY W POLSCE ?

 

 

Dobrze trafiłeś! Znajdziemy Ci uczciwą pracę u rzetelnego polskiego pracodawcy. Jesteśmy agencja pracy tymczasowej specjalizującą się we współpracy z pracownikami pochodzącymi z Ukrainy. Nie pobieramy dodatkowych opłat, prowizji.

Zapewniamy zatrudnienie na legalnych i uczciwych warunkach w różnych sektorach gospodarki. Współpracujemy z osobami zarówno rozpoczynającymi życie zawodowe, jak i posiadającymi doświadczenie w pracy zawodowej.

 

Zależy nam by nasi pracownicy czerpali satysfakcję z wykonywanej pracy, dbając m.in. o zadawalające wynagrodzenia oraz perspektywy rozwoju zawodowego. Posiadamy oferty pracy tylko sprawdzonych i zaufanych pracodawców.

 

Oferujemy możliwość zatrudnienia w ramach pracy tymczasowej, jak również pracy stałej bezpośrednio u naszych klientów. Pracownicy będący obywatelami Republiki Ukrainy zatrudnieni są na takich samych warunkach jak pracownicy lokalni, w oparciu o umowę o pracę, zgodnie z przepisami ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz kodeksu pracy.

Przycisk

Wszystkie prawa zastrzeżone © Work House

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

Work House

 

ul. Franulka 1

42-300 Myszków

E-mail: biuro@work-house.pl

Tel: +48 696 374 911

VIBER: +380 68 583 04 57